BİLGİLENDİRME

Değerli müşterimiz,

karaderi.com URL uzantılı web sitesinde satılan ürünler, ilgili kanunlar uyarınca internetten satışı yasaklı olan ürünlerden değildir.

İnternet sitemizde satılan ürünlerle ilgili kişiden kişiye değişebilecek alerjik reaksiyonlar söz konusu olduğunda derhal doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz. Söz konusu oluşabilecek reaksiyonların tamamen kişinin vücudunun ürüne karşı verdiği tepki olması sebebiyle şirketimizin bu hususta herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul etmektesiniz.

GİZLİLİK İLKELERİ

karaderi.com web sitesinde üye başvuruları ve yapılan alışverişler kaydedilmektedir. Kaydedilen bu bilgiler gizlilik güvencemiz altında veri tabanımıza kaydedilmektedir. Bu bilgiler Kara Deri bünyesi dışında hiçbir firmaya, şahsa veya kuruma verilmez, yayınlanmaz, satılmaz.

CAYMA HAKKI VE GARANTİ KOŞULLARI

Ürünlerimiz ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınız takdirde mesafeli satış sözleşmesi uygulamaları kapsamında sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Paketi hasarlı ürünü kargo teslimde kapıda almama hakkına sahip olduğunuz gibi, hiçbir sebep göstermeksizin ürünün tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde açılmamış ürünü Kara Deri’ye iade etme hakkına sahipsiniz. Açılmamış, tam ve eksiksiz olarak iade edilen ürünlerin fatura bedeli, kargo bedeli dahil olmak üzere geri iade edecektir.

İade edeceğiniz ürünler, tarafınıza gönderilen e-arşiv internet faturası altında yer alan iade bölümü tarafınızca doldurularak bize ulaştığında en kısa süre içinde incelenip onaylanacaktır. Firmalara kesilmiş olan faturalar için Alıcı Firma’nın iade faturası kesilmesi gerekmektedir. Para iadesi onay tarihinden itibaren yaklaşık 1 hafta sürebilir. Bu gecikme ödeme aracısı/ banka sistemi dolayısıyladır.

İadesi kabul edilen ve tarafımızca eksiksiz olarak teslim alınan ürünlerin iade ücreti sadece satın alınan hesap veya kredi kartına geri ödenir.

Bazı dönem veya kampanyalarda hediye ürünler sunulabilir. İade uygulaması, ürününün yanındaki hediyesi ile birlikte iade edilmesi durumunda geçerlidir. İade için iade kısmı doldurulmuş fatura (kurumsal fatura ise iade faturası) ile birlikte hediye ürünler de teslim edilmelidir.

YASAL UYARI

karaderi.com web sitesini kullanan üye/ ziyaretçi aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

karaderi.com marka ve logosu tescillidir. Bu marka ve logonun yanı sıra web sitesinde yer alan görsel ve bilgiler başka bir yerde izinsiz olarak kullanılmamalıdır.

İlginiz ve hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Kara Deri Hüseyin Erman Karaçam